Ürünler

Techwin, LiDAR, mesafe ölçümü, bilimsel araştırma görevleri için ortam izleme, uzaktan algılama, uçuş zamanı veya rüzgar algılama ve aydınlatma dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılan geniş bir yelpazede olgun ve özel tasarlanmış fiber lazerler, fiber amplifikatörler ve lazer kaynakları üretir ve sunar.

Fiber lazer, ışığı, tipik olarak iterbiyum katkılı fiber lazer, Erbiyum katkılı fiber lazer ve tulium katkılı fiber lazer gibi yükseltmek için lazer ortamı olarak katkılı optik fiber çekirdeği kullanan bir lazerdir. Techwin, darbeli fiber lazer, CW fiber lazer ve fiber lazer modülü dahil olmak üzere geniş bir fiber lazer yelpazesi sunar. Bu fiber lazerler, fiber optik algılama, uyumlu iletişim, bilimsel araştırma uygulamaları vb. İçin uygun geniş bir dalga boyu yelpazesinde mevcuttur.

Fiber yükdeltici, optik sinyali doğrudan yükseltebilen bir optik yükselteçtir. Uzman bir fiber optik yükseltici üreticisi olarak Techwin, CW fiber yükseltici, katkılı fiber yükseltici, Raman yükseltici vb. Gibi kapsamlı fiber yükseltici portföyü sunar. Bu fiber optik yükselticiler, uyumlu algılama sistemi, optik dağıtım sistemi, fiber optik iletişimde ve diğer fiber optik cihazlar da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Techwin, portatif lazer kaynak makinesi, yüksek kalite, yüksek güvenilirlik ve mükemmel maliyet performansına sahip fiber lazer dahil olmak üzere endüstriyel lazerler üretir ve müşteri çeşitliliği ve kişiselleştirilmiş özelleştirme gereksinimlerini karşılayabilir.

Techwin, ASE kaynağı, tek modlu lazer kaynağı, çok modlu lazer kaynağı, atımlı lazer kaynağı vb. dahil olmak üzere çok çeşitli lazer kaynakları sunar. Bu fiber ışık kaynakları, genel laboratuvar uygulamaları, spektrum analizi, fiber optik iletişim, bilimsel araştırma görevleri vb. alanlarda kullanılabilir.

Faz maskesi tekniğini benimseyen fiber Bragg ızgarası, yüksek güçlü CW ve atımlı fiber lazerler için özel olarak tasarlanmıştır ve 3kW üzerindeki güce dayanabilen tek modlu fiberden geniş mod alanına (LMA) fiber için uygundur.

Techwin, fiber lazerlerin, fiber amplifikatörlerin ve fiber kaynakların geliştirilmesi ve üretiminde uzman bir şirket olarak bilinir. Müşterilerimize uygulamalarınıza uygun özel fiber lazer çözümleri sunmak için de çabalıyoruz. Tüm yüksek güçlü fiber lazerlerimiz ve yükselticilerimiz, sıkı bir kalite yönetim sistemi izlenerek üretilmektedir. Lazer teknolojimizi dünya çapındaki müşterilerimizle paylaşmaktan çok mutluyuz ve çeşitli endüstriyel segmentlerde uzman desteği ve hizmeti ile birlikte endüstriyel fiber lazerlerimizle müşterilerimizin süregelen güvenini kazanmaya kararlıyız.